"Stok Bilgisi Sorunuz" İbareli Ürünlerde info@toptansatis.com.tr Adresine Mail Atarak Yada 0545 696 4459 Numarasını Arayarak Stok Bilgisi Alınız

Güderi Bezler

Güderi Bezler

Güderi Bezler

Güderi Bez Modelleri

Toptan Güderi Bezler ve Fiyatları

Genellikle geyik derisinden yapılan güderi bezinin asıl özelliği yumuşak ve mat olmasıdır. Belki birçoğunuz bu bezi araba bezi olarak da tanıyorsunuzdur. En çok kuyumculuk sektöründe kullanılan ve bu sektörün vazgeçilmez bezi olan güderi bezi hiçbir eşyayı çizmez, incitmez ve zarar vermezdir.

Çok yumuşak, esnek ve iz bırakmayan bu bezin içinde mikrofiber adı verilen nano teknolojiden yapıldıkları da vardır. Bu teknoloji sayesinde bu güderi bezinin özellikleri güçlenmektedir. Özellikle araba camlarını silmekte, gözlük camlarını ve ya herhangi bir temizlik işlerinde ağırlık olarak kullanılan bu bez en çok iz bırakmadığı için diğer bezlerden önde gelmektedir.

 

Tabi özelliklerini bunlarla bitiremeyiz. İçindeki nano teknolojiler sayesinde bezin kendi ağırlığının %600’ü kadar ağırlık kaldırabilme özelliğine sahiptirler. Sırf bu yüzden bile bu bezler tercih edilmektedir.

Ama bir diğer çeşit güderi bezleri ise koyun, keçi, tavşan, geyik, karaca gibi hayvanların derisinden yapılmaktadırlar. Sırf bu yüzden bu güderi bezinin bu çeşidi oldukça sağlıklı olup hijyendostudur.

Tabi bu saydığımız hayvan derisinden yapılan güderi bezi genelde tıbbi malzemelerin temizliği için kullanılmaktadır. Bu yüzden de fiyatı oldukça pahalıdır.

Diğer bezlere göre bu güderi adı verdiğimiz mikrofiber bezler çevre dostu olduğu kadar zararsızdır. Evinizde kullanmış olduğunuz 3-5 Tl’ye almış olduğunuz bezlerin oluşumunda kimyasal madde kullanıldığı için size ve çevrenize zarar vermektedir.

Mikrofiber adı verilen ve halk dilinde güderi bezi denilen bu bezler astım hastaları için ise çok iyi bir üründür. Çünkü güderi bezi havadaki tozu alarak astım hastasının rahatsız olmasını engeller. Sadece astım hastaları için değil tozlara alerjisi olan insanlar içinde çok iyi bir üründür.

Güderi bezini herhangi bir işinizde kullandıktan sonra bez ister temiz ister kirli gözüksün, bezi ıslatıp iyice suyunu sıktıktan sonra yarım saat sıcak suda bekletmeniz tavsiye edilir. Çünkü içinde liflerin kendini toplaması sıcak su ile daha hızlı gerçekleşmektedir.

Güderi bezlerini nasıl temizlerim? Herhangi bir sabun kullansam olur mu? Diyorsanız ise; güderi bezini istediğiniz bir deterjan ve ya kalıp sabunlar vasıtası ile temizleyebilirsiniz. Ama içiniz rahat etmezse sade su ile de yıkayabilirsiniz.

Toptan Güderi Bezleri Nereden Satın Alabilirim

Türkiyenin lider toptan satış sitesi olan www.toptansatis.com.tr güderi bezlerin satışındada liderliği uzun yıllardır kimselere bırakmıyor, yılların tecrübesi ve ucuz fiyat cazibesi ile piyasada size önerebileceğimiz başka bir site malesef henüz yapılmadı.

Toptan Güderi Bezlerin Fiyatlarına bakmak ve toptan satın almak isterseniz buraya tıklayınız.

Göster:
Sırala:

Carfin 50*70 Güderi Bezi - 2850

Carfin Suni Güderi Oto Kurulama BeziNot:Ürün Resmi Temsilidir !!!Polikur'un Üretmiş Oldugu Carfin Suni Güderi Oto Kurulama BeziÜrün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  24 Adettir Ve Min..

33,50TL Vergiler Hariç:

Polikur 48*68 Güderi Bez - 12250

Polikur Mikrofiber Kalın Güderi Oto Kurulama BeziPolikur'un Üretmiş Oldugu Polen Çift Etkili Banyo SüngeriÜrün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  150 Adettir Ve Minimum Satışımız ..

19,00TL Vergiler Hariç:

Polikur 48*68 Güderi Kurulama Bezi - 20025

Polikur Mikrofiber Micro İnce Güderi Oto Kurulama BeziNot: Ürün Resmi Temsilidir !!!Polikur'un Üretmiş Oldugu Polikur Mikrofiber Micro İnce Güderi Oto Kurulama BeziÜrün Tanıtımı:  Ürünü..

17,00TL Vergiler Hariç:

Polikur 50*70 Güderi Bez - 2891

Polikur Micro Güderi Oto Kurulama Bezi - 2891 - Suni Köpek DerisiNot: Ürün Resmi Temsilidir !!!Polikur'un Üretmiş Oldugu Polikur 50*70 Güderi Bez - 2891Ürün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birim..

19,00TL Vergiler Hariç:

Polikur 50*70 Mikrofiber Micro Güderi Oto Kurulama Bezi - 3018

Polikur Mikrofiber MicroGüderi Oto Kurulama Bezi - (Suni Köpek Derisi)Not: Ürün Resmi Temsilidir !!!Polikur'un Üretmiş Oldugu Polikur Mikrofiber MicroGüderi Oto Kurulama BeziÜrün Tanıtımı:&n..

18,00TL Vergiler Hariç:

Polikur Guderi - 10250

Polikur Mikrofiber Delikli Güderi CambeziNot : Resim Temsilidir ! Polikur'un Üretmiş Oldugu Polikur Mikrofiber CambeziÜrün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  2pk*50 =100 Adettir V..

6,50TL Vergiler Hariç:

Politex 44*44 Cm Güderi Bez - 2444

Politex 44*44 Cm Suni Güderi Bez - 2444 Polikur'un Üretmiş Oldugu Politex Suni Güderi Bez Ürün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  50 Adettir Ve Minimum Satışımız 50 Adetli..

4,50TL Vergiler Hariç:

Softtex 50*70 Güderi Oto Yıkama Bezi - 004

Softtex 50*70 Güderi Oto Yıkama BeziSofttex'in Üretmiş Oldugu Softtex 50*70 Güderi Oto Yıkama BeziÜrün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  24 Adettir Ve Minimum Satışımız 6 Adettir..

18,00TL Vergiler Hariç: