"Stok Bilgisi Sorunuz" İbareli Ürünlerde info@toptansatis.com.tr Adresine Mail Atarak Yada 0545 696 4459 Numarasını Arayarak Stok Bilgisi Alınız

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular1 - Siteniz Güvenilir mi ? Kredi Kart Bilgilerim Kopyalanır mı ?


Sitemiz RapidSSL Güvenlik Sertifikasına Sahip Bir Sitedir, SSL Güvenlik Sertifikası Sayesinde Tüm Bilgileriniz 128Bit Şifreleme İle Güvendedir. RapidSSL Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


2 - Fiyatlarda İndirim Yapıyormusunuz ?


Fiyatlarımız Ürün İmalatcılarının Belirlemiş Oldugu Fabrika Çıkış Fiyatlistesine Göre Ayarlanmaktadır, Bu Sebebten Kar Marjımız Çok Düşüktür Ve İndirim Yapmamız Mümkün Degildir, Ancak Yüksek Meblalarda Ve Belirli Ürünlerde Cüzide Olsa Bir İndirim Yapabiliriz.3 - Sipariş Sistemi Nasıl Çalışıyor Hangi Aşamalardan Sonra Siparişim Tarafıma Ulaşır.


A-    Sistem Üzerinden Siparişini Oluşturduktan Sonra Sistem Otomatik Olarak Bize Sipariş Geldigini Bildirir
B-    Siparişinizi Ve Ödemenizi Kontrol Ederiz, Siparişiniz  Eger Visa İle Yapıldıysa Hemen ,Havale İle Yapıldıysa Sipariş Tutarının Banka Hesabımıza Havalesi Geldikten Sonra Siparişiniz Onaylanır
C-    Ürünün İmalatcı Firmasıyla İrtibata Geçilerek Ürün Fabrikadan Çıkıp İstoç'daki Depomuza Gelir.
D-    Depomuzdaki Görevliler Ürünü Kontrol Ederek Kargo Firmasına Teslim Eder.
F-   Çorumdaki Merkezimizden Faturanız Kesilerek Adresinize Postalanır.


4 - Site Üzerinden Sipariş Nasıl Verebilirim?

 

Opencart Altyapısına Sahip Kullanımı Oldukca Basit Bir Sistemdir. Öncelikle Almak İstediginiz Ürününe Karar Verip Sepete İstediginiz Miktarlarda Ve Çeşitte Ürünleri  Ekliyorsunuz , Sonra Sepetime Git Seçenegini Kullanarak Sepetinize Gidip Siparişinizi Kontrol Ettikten Sonra Kasaya Git Seçenegine Giderek Bu Bölümde İster Üye Olarak İsterseniz Misafir Olarak Kişi Bilgilerinizi Ve Adres Bilgilerinizi Girip Ödeme Bölümünden İster Visa İle İsterseniz Havale Seçenegini Seçerek Siparişi Tamamlayabilirsiniz, Visa İle Sipariş Verirseniz Siparişiniz Hemen Onaylanır , Banka Havalesi Seçeneği İle Sipariş Verdiyseniz Ürün Bedelini Banka Hesabımıza Havale Ettikten Sonra Burayı Tıklayarak Bize Bildirdikten Sonra Siparişiniz Onaylanır


5 - Ödemeyi nasıl yapabilirim? 


  Ödemenizi havale & eft ile hesabımıza göndererek ve ya   Kredi kartı ile yapabilirsiniz.   Kuveyttürk,Yapıkredi Ve Türkiye Finans Bankası hesabımıza havale eft gönderebilirsiniz.


6- Kapıda Ödeme Var mı ?


Kapıda Ödeme Seçenegimiz Vardır Ama Sadece Önceden Alışveriş Yapmış Olan Ve Sürekli Müşterlerimiz Bu Seçenekten Faydalanabilirler.  Sitemizden Daha önce Alışveriş Yapmamış Olan Müşterilerimiz İçin Kapıda Ödeme Seçenegi Yoktur. 
Bu Uygulamanın 3 Sebebi Vardır
1- Bazı Art Niyetli mi Yoksa Şaka Anlayışı Gelişmemiş Kişiler Tarafından Sahte Siparişler Verip Sonra Bu Siparişleri Teslim Almadıkları İçin Firmamız İki Taraflı Kargo Bedeli Ödemek Durumunda Kalmaktadır.
2- Ürün Nakliyesini  Maliyet Açısından Çok daha Ucuz Olması Nedeniyle Ambar Taşıma Firmalarıyla Göndermeyi Tercih Ediyoruz. Ambar Firmalarınında Kapıda Ödeme Gibi Bir Sistemleri Yok, Kapıda Ödemeli Göndermemiz İçin Kargo Firmalarıyla Gönderim Yapmamız Gerekmekte Ve Bu Kargo Maliyetini 3-4 Kat Artırmaktadır.

 

 Kargom Gelmedi Neden Acaba?


Ödeme onayından sonra stok & tedarik durumu veya ürün hazırlık süreci gerektiren bir ürün değil ise ; aynı gün 15:00 e kadar ödenmiş tüm kargo paketleriniz hazırlanıp gönderilir.Tedarik sorunu var ise 24 saat sonra çıkar,tedarik sorunu 24 saati geçen(3-7 iş günü arasında süreç değişebilmektedir.) paketler için kargo bölümü tarafından aranırsınız.sipariş ettiğiniz ürünler içinde sorunlu olan hakkında tarafınıza bilgi verilir. Eksikleri dikkate almaksızın gönderim,ürün değişimi,tutarı kadar hediye çeki,süreci bekleme seçeneklerinden birine karar vermeniz istenir. Talimatınız dogrultusunda işleminiz takip edilir.(kargo birimi aramalarında size ulaşılamadığı durumlarda 48 saati dolan kargonun eksikleri ile çıkış kararı verebilir&bekletebilir.)
Siteye girerek tüm siparişlerinizi kontrol edebilir hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.Bu süreci takip edip ilerlemeleri gözlemleyebilirsiniz.Kargo birimi yetkilileri ,Hazırlık sürecinde bekleme süresinin ne kadar süreceği hakkında tarafınıza bilgi verebilir&vermeyebilir.Burada sipariş takibi tarafınızdan sistem üzerinden  kontrol edilmesi önerilir. Siparişleriniz İçin ; 
Aşağıdaki aşamalardan biri görünecektir.

1-Onay bekliyor
2-Onaylandı
3-İptal edildi.
4-Ödeme bekleniyor
5-Tedarik sürecinde
6-Hazırlanıyor
7-Hazırlandı
8- Kargolandı


8 - Kargo Ücretini Kim Ödeyecek ?

 

Kargo ücreti tutar ne olursa olsun size aittir. Kargo Bedeli Minimum Düzeyde Olması İçin Kargo Firması Yerine Ambar Nakliyat Firması Tercih Ediyoruz, Bunun Sebebiyse Kargo Firmasının 30 Tl ye Teslim Ettigi Koliyi Ambar Nakliyat Firması 5 ila10 Tl Arasında Teslim Ediyor Olması, Fakat İkametgah Adresiniz İl Merkezi Yerine İlçe İse Ambar Nakliyat Firmaları Bazı İlçelere Teslimat Yapmayabiliyor Bu Gibi Durumlarda Anlaşmalı Kargo Firmasına Teslim Ediyoruz.


9 - Ürünlerden Adet Alabilirmiyiz.?


Ürünler Fabrikadan Direk Teslim Alındıgı İçin Koli Bazındadır, Satışımız Kolide Kaç Adet Varsa O Kadardır

 

10 - Fiyatlarınıza Kdv Dahilmidir ?


Ürün Ekranda Ürün Fiyatı ve Aldında Kdv Dahil Ürün Fiyatı olarak görüntülenebilmektedir. Sipariş formundaki en dip rakam kdv dahil rakamıdır.Ürün incelerken görünen fiyatlar + kdv şeklinde yazmaktadır.


11-  Sitenizden Ürün Almak İstiyorum Ama Güven Meselesi Yüzünden Terettütlerim Var.


İnternet Üzerinden Alışveriş Yaparken Güvenlik Açısından Tereddüt Etmeniz Gayet Dogaldır , Ülkemizde Son Yıllarda İnternet Ortamında Yapılan Dolandırıcılıklar Oldukca Artmaktadır. 
Bize Nasıl Güvenebilirsiniz ? 
1- Sitemizde RapidSSL Güvenlik Sertifikası Vardır  Aşagıda Resimde Görebileceginiz Gibi Site Adresi Yazılan Bölümde Yeşil Renkte Bir Kilit Resmi Vardır , Bu Resim Yanlızca SSL Güvenlik Sertifikası Alabilmiş Sitelerde Mevcuttur .  SSL Güvenlik Sertifikasını Yanlızca Güvenilir Siteler Alabilir 

2- İstanbulda İkamet Eden Kişiler İstoçdaki Şubemize Gelerek Oradanda Alışveriş Yapabilirler.