M9 Plus Bluetooth Görüntü Aktarıcı

İlan Sahibi: Ucuz Tekno
0 0 25
1 ay önce

Dongle HD HDMI Wifi Kablosuz Ses Ve Görüntü Aktarım Teknolojisi İos,Android Ve Windows Telefon Tablet Ve Bilgisayarlar İle Uyumlu Çalışır.

Bu Cihaz Sayesinde Akıllı Telefonlarınız Ve Tabletlerinizde Görüntüyü Televizyona Yansıtabileceksiniz.Yani Tabletinizde Veya Telefonunuzda İzlediğiniz filmi,oynadığınız oyunu izlediğiniz bir videoyu tüm telefonun ekran görüntüsünü televizyonunuza yansıtabileceksiniz.

Ürün son derece kaliteli ve kusursuzdur.

Ürün Android Cihazlarda Ve Apple Cihazlarda Kusursuz Olarak Çalışmaktadır.

Ürün Android Platformunda Bulunan Screen Mirroring Ve Apple Platformunda Bulunan Airplay Özellikleri İle Aktif Hale Gelebiliyor.

Ürün Apple’ın Güncel Ve Güncellenecek Tüm Yazılımları İle %100 Uyumludur.

Ürün Androidin Ve Apple Ios’un Tüm Sürümlerine Ve Gelecek Sürümlerine Uygundur.

HD Görüntü Ve Ses Aktarım Cihazı Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı Sayesinde Fotoğraf, Video, Müzik, Office Dosyaları, İnternet Tarayıcısı, Power Point Sunumu Veya Video Görüşmelerini Akıllı Telefon / Tabletinizden Geniş Ekranlı Televizyona Veya Projektöre Aktarabilirsiniz.

Küçük Ve Taşınabilir Tasarımı Sayesinde Seyahatlerde De Oldukça Kullanışlıdır.

Tek Yapmanız Gereken Tv, Pc Vb. Cihazlarınızın Hdmi Slotuna Ürünü Takmak Ve Ürüne Usb Üzerinden Güç Vermektir Telefonlarınızın Wifi Ağı Üzerinden Cihaza Bağlanmak Ve Mirror Screen Özelliği İle Görüntüyü Aktarma Filmlerini Hatta Oyunlarınızı Bile Tv Veya Bilgisayar Ekranından Oynama İmkanı.

Samsung, Lg, Htc, Sony, General Mobile İle Android İşletim Sistemine Sahip (4.2 Ve Üzerin Versiyon) Telefon Ve Tabletlerde Çalışmaktadır.

IPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 6S, 6 Plus (İos 7 Ve Üzeri) Çalışmaktadır Mac Os X (10.9 Ve Üzeri) İşletim Sistemini Desteklemektedir.

Windows 8.1 Ve Windows Phone 8.1 Ve Üzeri Sürümlerini Desteklemektedir.

Mağaza Konumu Mevlana, Fatih Cd. 78A Esenyurt/İstanbul 34100, Istanbul, Türkiye

Bu ürün için hiç yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.