"Stok Bilgisi Sorunuz" İbareli Ürünlerde info@toptansatis.com.tr Adresine Mail Atarak Yada 0545 696 4459 Numarasını Arayarak Stok Bilgisi Alınız

Kagıt Havlu Dispenserleri

Kagıt Havlu Dispenserleri

Kagıt Havlu Dispenserleri

Kagıt Havluluk Modelleri

Kagıt Havlu Dispenserleri Ve Fiyatları

Sensörlü Havlu Dispenseri alış veriş merkezlerinde, otel-lobi tuvaletlerinde, işyerlerinde, restaurantlarda, eğitim kurumlarında, fabrikalarda ve genelde ev dışı mekanlarda kullanılmaktadırlar. Sensörlü Havlu Dispenserinde müşterilerin alıştığı bazı özellikleri korur iken müşterilerin işini kolaylaştıracak ve değer katacak birçok özelliklere sahiptir.

Sensörlü Havlu Dispenseri ön bölümünde kullanıcılara bilgi veren 3 led ışık bulunmaktadır. Bu uyarılardan biri Havlu Dispenser’nin çalışma durumunu göstermektedir. İkinci ışık Havlu Dispenseri’nin içinde havlu bulunup bulunmadığını gösteren ışık. Üçüncüsü ise pil seviyesini gösteren ışıktır.

 

Havlu Dispenseri herhangi bir yerden enerji alınmaması durumunda çalışmaz. Ama bu makinelerin şarjlı olanları da mevcut olabilir. Eğer Havlu Dispenseri çalışmazsa ve çalışmadığını anlamanız için ön panelde bulunan ikaz ışığı yanmıyordur.  Bu ışığın yanması durumunda Havlu Dispenseri çalışmaya ve kağıt vermeye hazır anlamına gelmektedir. Bazı Havlu Dispenserlerinde bulunan en güzel ve önemli özellik ise, Havlu Dispenserleri 30 dk boyunca kullanmadıkları zaman kendini uyku moduna almaktadırlar. Ve sırf bu yüzden %60 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Bazı Havlu Dispenserinde ise pil simgesi bulunan bir ışık vardır. Bu ışık yandığında ise pilin değiştirilmesi gerektiğini işaret eder. Yanıp söndüğünde ise pil seviyesinin gelebilecek maksimum değere geldiğini habercisidir.

 

Aynı şekilde ön panelde açma,kapama,pil göstergelerinin yanı sıra bir diğer ışık ise kağıdın bitip bitmediğini gösteren ikaz ışığıdır. Bu ışık yanıp sönmeden yanıyor ise kağıdın azaldığının habercisidir. Lakin ikaz ışığı yanıp sönüyor ise kağıt rulosunun değiştirilmesi gerektiğini söyler. Bazı Havlu Dispenserlerini piller ile kullanabilirsiniz. Bazılarını da direkt olarak prize takarak da çalıştırabilirsiniz.

Kağıt bekleme süresi, kağıt boyu manuel olarak ayarlanabilmektedir. Havlu Dispenserine kağıt havlular kolay bir şekilde takılmaktadır.  

Bazı Havlu Dispenserinde bulunan her yönden kesen özel bıçak teknoloji ile dilediğiniz yerden kağıdı çekebilirsiniz. Bazı Havlu Dispenserinde olmayan bu özellik yanlış kullanımlar sonucu makineye oldukça zarar vermektedirler. Alış veriş merkezlerinde günde binlerce insan tarafından kullanılması sonucu harabeye dönen Havlu Dispenseri de bulunmaktadır. Bunu önlemenin tek çaresi akıllı ve güzel bir Havlu Dispenseri almaktır.

Toptancılar kralı olan www.toptansatis.com.tr Türkiyenin en büyük online toptan satış sitesi olarak kağıt havlu satışlarıda mevcuttur.

 


Göster:
Sırala:

Flokids Z Katlamalı Havluluk - F329

Flokids 200lük Z Katlamalı Kağıt Havluluk - F329* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve S..

12,00TL Vergiler Hariç:

Flora Z Katlama Havluluk F-088B

Flora Z Katlama Havluluk F-088 - 300'lük* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişle..

15,00TL Vergiler Hariç:

Flora Z Katlama Havluluk F-088M

Flora Z Katlama Havluluk F-088 - 300'lük* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişle..

15,00TL Vergiler Hariç:

Flora Z Katlamalı Havluluk F-044

Flora Z Katlamalı Havluluk F-044400lük* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişleri..

0,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Bay Havluluk - F340

Flosoft Bay Havluluk - F340* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişlerinizi Koli M..

10,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Fotoselli Havluluk F047

Flosoft Fotoselli Havluluk F047 - 21 Cm* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişler..

0,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Krom Bay Havluluk - F347

Flosoft Krom Bay Havluluk - F347* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişlerinizi K..

13,50TL Vergiler Hariç:

Flosoft Meşe Bay Havluluk - F265

Flosoft Meşe Bay Havluluk - F265* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişlerinizi K..

13,50TL Vergiler Hariç:

Flosoft Z Katlama Havluluk-F070B

Flosoft Z Katlamalı Havluluk F070 (Beyaz)* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişl..

15,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Z Katlama Havluluk-F070M

Flosoft Z Katlamalı Havluluk F070 (Mavi)* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişle..

15,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Z Katlama Krom Havluluk F090

Flosoft Z Katlama Krom Havluluk F090 - 300'lük* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Sip..

29,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Z Katlama Meşe Havluluk F263

Flosoft Z Katlama Meşe Havluluk F263 - 300'lük* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir V..

21,00TL Vergiler Hariç:

Flosoft Z Katlamalı Havluluk F177

Flosoft Z Katlamalı Havluluk F177Ürünün Mavi Ve Beyaz Olmak Üzere 2 Rengi Mevcuttur, Siparişinizde Renk Belirtiniz.* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındad..

11,00TL Vergiler Hariç:

Üçtem Z Katlama Dispenseri -905

Üçtem Beyaz Z Katlama Kagıt Havlu Dispenseri -905* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve ..

10,00TL Vergiler Hariç:

Üçtem Z Katlama Dispenseri -906

Üçtem Şeffaf Z Katlama Kagıt Havlu Dispenseri -906* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve..

9,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu--K2

Vialli Beyaz Z Katlama Havlu Dispenseri - K2200 Kagıtlık Kapasite ! 22 Cm Kagıt Genişligi* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Min..

12,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu--K4

Vialli Beyaz C-V Katlama Havlu Dispenseri - K4* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Sip..

17,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu--KH300M

Vialli Metalik Z Katlama 300Lü Havlu Dispenseri - KH300M300 Kagıtlık Kapasite ! * Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satı..

28,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K1

Vialli Beyaz Z Katlama 200Lü Havlu Dispenseri - K1* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve..

13,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K1M

Vialli Metalik Z Katlama 200Lü Havlu Dispenseri - K1M* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir..

20,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K1T

Vialli Şeffaf Z Katlama 200Lü Havlu Dispenseri - K1T* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir ..

13,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K2M

Vialli Metalik Z Katlama Havlu Dispenseri - K2M 200 Kagıtlık Kapasite ! 22 Cm Kagıt Genişligi * Vialli Plastik Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazınd..

18,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K2T

Vialli Şeffaf Z Katlama Havlu Dispenseri - K2T200 Kagıtlık Kapasite ! 22 Cm Kagıt Genişligi* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı M..

12,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K4M

Vialli Metalik C-V Katlama Havlu Dispenseri - K4M* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve ..

26,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-K4T

Vialli Şeffaf C-V Katlama Havlu Dispenseri - K4T* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve S..

17,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-KH300

Vialli Beyaz Z Katlama 300Lü Havlu Dispenseri - KH300300 Kagıtlık Kapasite !* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Mi..

18,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-OG1

Vialli Beyaz İçten Çekmeli Havlu Dispenseri - OG1* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve ..

22,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-OG1M

Vialli Metalik İçten Çekmeli Havlu Dispenseri - OG1MVialli Metalik İçten Çekmeli Havlu DispenseriÜrün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  6 Adettir Ve Minimum Satışımız 6 Adetlik Paket&..

32,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-OG1T

Vialli Şeffaf İçten Çekmeli Havlu Dispenseri - OG1T* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir V..

22,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-OG2

Vialli Beyaz İçten Çekmeli Havlu Dispenseri - OG2* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve ..

23,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-OG2M

Vialli Metalik İçten Çekmeli Havlu Dispenseri - OG2M* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir ..

33,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-OG2T

Vialli Şeffaf İçten Çekmeli Havlu Dispenseri - OG2T* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir V..

23,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Kagıt Havlulugu-TD300

Vialli Şeffaf Z Katlama 300Lü Havlu Dispenseri - TD300300 Kagıtlık Kapasite !* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış M..

20,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Rulo Kagıt Havlulugu-K8T

Vialli Şeffaf Medicut Rulo Havlu Dispenseri - K8T* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve ..

72,00TL Vergiler Hariç:

Vialli Rulo Kagıt Havlulugu-K8

Vialli Beyaz Medicut Rulo Havlu Dispenseri - K8* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Si..

71,50TL Vergiler Hariç:

Vialli Rulo Kagıt Havlulugu-K8M

Vialli Metalik Medicut Rulo Havlu Dispenseri - K8M* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve..

91,00TL Vergiler Hariç:

Zambak Kagıt Havluluk - ZP239

Zambak Platin Havlu Asacagı - ZP239* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişleriniz..

4,35TL Vergiler Hariç: