"Stok Bilgisi Sorunuz" İbareli Ürünlerde info@toptansatis.com.tr Adresine Mail Atarak Yada 0545 696 4459 Numarasını Arayarak Stok Bilgisi Alınız

Bulaşık Eldivenleri

Bulaşık Eldivenleri

Bulaşık Eldivenleri

Toptan Bulaşık Eldivenleri

Toptan Bulaşık eldivenleri mutlaka birçoğunuzun evinde annenizin bulaşık yıkarken kullandığını gördüğünüz bir eldivendir. Bu eldivenler plastik olup sağlıklı olanı da var sağlıksız kimyasallar içereni de. Doğal plastik adı verilen ama Latince adı lateks olan bu eldivenlerin en güzel özelliği ise deriye zarar vermez ve eldeki yorgunluk hissini alır. Bu birinci sınıf lateks eldivenlerin orijinali olduğu gibi yan sanayisi de vardır. Ve bu yan sanayi ürünleri kesinlikle sağlıksızdır. Çünkü direkt deri ile temas edilmeleri sonucu çok ciddi hastalıklara sebebiyet vermektedir.

 

Toptan Bulaşık eldivenleri satın alırken genellikle kırmızı renkten toptansatis.com.tr den satılmaktadır. Sadece bulaşık amaçlı üretilmemiştir. Herhangi bir temizlik işinde hatta inşaatlarda bile kullanılmaktadır. Bulaşık eldivenleri alkole, bazik ve asidik kimyasallara karşı dayanıklı olduğundan sanayi sektöründe de kullanılmaktadır.

Toptan Eldivenin avuç içindeki desenler sayesinde ise kuru ve ıslak koşullarda bile eli tahriş etmez. Suyun ele vereceği buruşukluktan da korur. Toptan Eldivenin içinde bulunan pamuk astar sayesinde eldeki teri çekerek bulaşıklara bulaşmasını önler.  Pamuk tozu ile kaplanmış yüzeyi sayesinde ellerinizi korumakla kalmaz yıpranmasını da engeller. Doğal kauçuktan imal edilen bu eldivenler özel ambalajları sayesinde kişilere sunulur.

Lateks maddesinin bir diğer özelliği ise kayganlığı önlemektir. Sırf bu özellik için bile çok kullanılmaktadır. Çünkü kaymaz yüzeyi ile güvenli çalışmanızı sağlamaktadır.

“ Elini soğuk sudan sıcak suya sokmam! “ denilen bu söz için lateks ön planda gelmektedir.  İçinde bulunan kimyasallar sayesinde ne sıcak suyu ne de soğuk suyu hissetmenizi önler. Ilık bir his almanızı sağlar.

 

Bu eldivenleri kullananlar olduğu gibi kullanmayanların sayısı da çoktur. Kullanmayanların tek bahanesi ise bulaşıklara kimyasal bulaştırdıklarını söylemesidir. Bu durum oldukça yanlış ve cahilce söylenen bir sözdür. Aslında bu sözün yalan olduğunu söylemekte yanlış olur. Çünkü bazı eldivenler sağlıksız olup hem ele hem de bulaşıklara zarar vermektedir. İşte bu yüzden piyasada hangi eldivenin zararlı olup hangisinin olmadığını anlamak oldukça zordur. Bu yüzden de bazı hanımlarımız tarafından kullanılmamaktadır.

 

Lateks eldivenin sağlıklı olduğunu üzerinde bulunan imalatçı firma ve özellikleri sayesinde anlayabilirsiniz. Ve gönül rahatlığı ile de kullanabilirsiniz.

Türkiyenin en büyük toptancı sitesi olan toptansatis.com.tr’den toptan bulaşık eldivenlerinizi satın gönül ferahlığı ile satın alabilirsiniz, siparişleriniz tam zamanında ve tam istediğiniz gibi ve en ucuz fiyat garantisi ile ve yılların tecrübesi ile temin edilmektedir.

Buradan bulaşık eldiveni çeşitlerine ve toptan fiyatlarına bakabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Acord Bulaşık Eldiveni - 434

Acord Bulaşık Eldiveni - 434* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişlerinizi Koli ..

1,75TL Vergiler Hariç:

Polipak (L) Bulaşık Eldiveni - 3139

Polipak (L) Bulaşık Eldiveni - 3139* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişleriniz..

1,75TL Vergiler Hariç:

Polipak (M) Bulaşık Eldiveni - 3138

Polipak (M) Bulaşık Eldiveni - 3138* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişleriniz..

1,75TL Vergiler Hariç:

Polipak (S) Bulaşık Eldiveni - 3137

Polipak Small Bulaşık Eldiveni - 3137* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişlerin..

1,75TL Vergiler Hariç:

Polipak (XL) Bulaşık Eldiveni - 3140

Polipak (XL) Bulaşık Eldiveni - 3140* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişlerini..

1,75TL Vergiler Hariç:

Universal Lateks Eko Eldiven-LT02

Universal Lateks Eko Bulaşık Eldiveni LT02* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Sipariş..

1,65TL Vergiler Hariç:

Universal Lateks Eldiven-LT01

Universal Lateks Bulaşık Eldiveni LT-01* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Siparişler..

1,90TL Vergiler Hariç:

Universal Latex Kimyasal Eldiveni-KM02

Universal Latex Turuncu Kimyasal Eldiveni KM-02Universal Latex Turuncu Kimyasal Eldiveni G-01-3Ürün Tanıtımı:  Ürünün Koli Birimi  144 Adettir Ve Minimum Satışımız 144 Adetlik Pake..

4,75TL Vergiler Hariç:

Universal Nitril Kimyasal Eldiveni-KM01

Universal Nitril Yeşil Kimyasal Eldiveni KM-01* Ürünün Fiyatı Adet Fiyatıdır , Fakat Satışımız Toptandır Ve Koli Bazındadır.Ürünün Koli Miktarı Minimum Satış Miktarında Belirtilmiştir Ve Sip..

4,25TL Vergiler Hariç: